Prevence, diagnózy, komentáře

Už vás taky bolí celý člověk?

Přišel čas na pořádné efektivní cvičení.

Podělíme se o naše zkušenosti v poúrazovém i preventivním cvičení. Zjistíte, že tělo je zázrak o který je skvělé pečovat, ať nám dlouho vydrží v dobré kondici.

Vyberte si lekci a myslete jen na jedno. Cvičte s rozumem. Vždy se ujistěte, že lekce, kterou cvičíte je pro vás vhodná.

Cviky a sestavy, které budeme uvádět, jsou připraveny jako prevence před úrazy, které nás běžně potkávají při práci nebo sportu.

Taky tady najdete cviky na aktivaci svalů, které se v životě moc "nepoužívají", ale pro funkci zdravého těla jsou opravdu "nutné".

Co se týká cvičení v rámci diagnóz upozorňujeme, že se jedná o cvičení hlavně preventivní, aby se předešlo např. civilizačním chorobám, chronickým bolestem a jiným svalovým, úponovým a kosterním potížím. Úrazy léčí medicína a pokud už nejste v péči zdravotnictví, cvičte s námi Daflex System®. 

 

V případě, že potřebujete radu nebo pomoc od pohybových specialistů na Daflex a Daflex System®, zdravotní cvičitelky Dagmar Drastíkové nebo fyzioterapeuta, Bc. Lucie Chlubnové, kontaktujte nás přes kontaktní formulář nebo na tel.: 774 335 622

Dagmar a Lucie, připravují speciální pohybové programy na míru každému zájemci o individuální péči.

 

Nahoru