Ceník

1.) registrace. 2.) potvrď registrační e-mail, který Ti bude zaslán na registrační mailovou adresu. 3.) z Ceníku vyber a zaplať počet dní ve studiu. INFO: zaplacené dny jsou nastaveny na jednorázové platby. Po zaplacení, se Ti na stránce "Ceník" objeví informace: "Výborně, máte zakoupeno členství, zbývá ještě: ....... " (počet dní). Tímto máš vlastní platby a zbývající dny Časového členství s přístupem k prohlížení Videolekcí pod kontrolou. Hned po zaplacení se Ti navede požadovaný počet po sobě jdoucích kalendářních dní. Po uplynutí zaplacených dnů, musíš znovu zvolit a koupit dny, aby placené Videolekce byly znovu spuštěné. Pokud Ti nevyhovuje platební brána nebo platba kartou, napiš nám a tuto situaci vyřešíme dle možností platbou na fakturu nebo hotově. Tým Daflex System přeje všem hezké zážitky s cvičením Daflex System®, které chystáme dle zpětné vazby od Vás. Jsme rádi, že jste s námi.
Registrace
Chcete být s námi v kontaktu více? Stačí vypsat a potvrdit Registraci.
zdarma
45 minut - Online individuální lekce. Poradna
Daflex Sytem®. Osobní přístup, živé individuální lekce. Cvičení s Dášou. Využíváme WhatsApp a Messenger.
460Kč
90 minut - Osobní lekce. Poradna.
Daflex Sytem®. Online lekce vhodné i pro skupinová cvičení. Na dálku dnes můžete cvičit, a být v kontaktu s cvičitelkou Daflex, Dagmar Drastíkovou. Využíváme WhatsApp a Messenger.
920Kč
Registrovat

Platby jsou zajišťovány pomocí platební brány nebo online platební karty.

Můžete také využít platbu na fakturu. Pro tento způsob nás kontaktujte přes poptávkový formulář:  POPTÁVKA A DOTAZY  

Informace a Všeobecné obchodní podmínky naleznete zde

Po odeslání Registrace a zaplacení Časového členství, má Uživatel možnost využít službu platební brány, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky či na zabezpečenou stránku pro platbu kartou. Po realizaci transakce předá brána informaci o provedení zaplacení Časového členství, které může být spuštěno ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím bankovních účtů společnosti ComGate Payments, a.s.

Citlivé vstupní údaje, které zadává Uživatel do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Odeslání Registrace je zároveň uzavření kupní smlouvy a dává Uživatel Provozovateli Aplikace souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které Uživatel uvede při Registraci, slouží výhradně pro potřebu Provozovatele a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

Nové Zásady zpracování osobních údajů, zde, jsou platné a účinné od 25. 5. 2018 a nahrazují předchozí Ochranu osobních údajů, kterou najdete ve znění: Informace a Všeobecné obchodní podmínky naleznete zde.

Nahoru