Ceník

1.) registrace. 2.) potvrď registrační e-mail, který Ti bude zaslán na registrační mailovou adresu. 3.) z Ceníku vyber a zaplať počet dní ve studiu. INFO: zaplacené dny jsou nastaveny na jednorázové platby. Po zaplacení, se Ti na stránce "Ceník" objeví informace: "Výborně, máte zakoupeno členství, zbývá ještě: ....... " (počet dní). Tímto máš vlastní platby a zbývající dny Časového členství s přístupem k prohlížení Videolekcí pod kontrolou. Hned po zaplacení se Ti navede požadovaný počet po sobě jdoucích kalendářních dní. Po uplynutí zaplacených dnů, musíš znovu zvolit a koupit dny, aby placené Videolekce byly znovu spuštěné. Pokud Ti nevyhovuje platební brána nebo platba kartou, napiš nám a tuto situaci vyřešíme dle možností platbou na fakturu nebo hotově. Tým Daflex System přeje všem hezké zážitky s cvičením Daflex System®, které chystáme dle zpětné vazby od Vás. Jsme rádi, že jste s námi.
Registrace
Abys mohl/a sledovat placené VIDEOLEKCE, musí proběhnout Tvoje jediná potvrzená REGISTRACE, kterou dokončíš přes aktivační odkaz ve Tvém e-mailu. Potom je důležité vybrat z ceníku počet dní ke vstupu do placené sekce pro VIDEOLEKCE.
zdarma
Platnost 1 den
Neomezený přístup ke sledování všech VIDEOLEKCÍ na 24 hodin od zaplacení. Nestíháš jít do fitka? Chceš právě dnes cvičit doma nebo se jen inspirovat? Zaplať a můžeš cvičit jeden den.
80Kč
Platnost 7 dní
Neomezený přístup ke sledování všech VIDEOLEKCÍ na 7 po sobě jdoucích dní od dne zaplacení.
159Kč
Platnost 30 dní
Neomezený přístup ke sledování všech VIDEOLEKCÍ na 30 po sobě jdoucích dní od dne zaplacení. Cvič a užívej si pohyb s opravdu nejkvalitnějším cvičitelem na Daflex System®. Buď připojen/a doma, venku nebo v práci. Zaplatíš jen 13,- Kč na den. Levnějšího cvičitele metody Daflex System® už nenajdeš. A to je super.
390Kč
Platnost 60 dní
Dva měsíce, to je 60 po sobě jdoucích dní, cvičení z pohodlí domova.
690Kč
Platnost 90 dní
Skvělá volba. Čtvrtletí s Daflex System®, to je 90 po sobě jdoucích dní bezstarostného cvičení s pomůckou Daflex u tebe doma.
990Kč
30 minut - Živé fitness lekce, POHYBOVÁ TERAPIE, poradna
Individuální přístup. Odborná cvičitelka ZTV je na dosah. V čase, kdy nemůžeme společně sportovat, nabízíme online živé POHYBOVÉ TERAPIE a poradnu. Cvičení s "živou" Dášou je i zábavné, protože rady pro zdraví a pohyb, provází úsměv cvičitelky.
460Kč
60 minut - Živé fitness lekce, POHYBOVÁ TERAPIE, poradna
Živé online cvičení s Dášou. Už nemusíte jezdit až do Beskyd. Zacvičte si a povídejte přímo s lektorkou. Používáme SKYPE a MESSENGER
920Kč
Registrovat

Platby jsou zajišťovány pomocí platební brány nebo online platební karty.

Můžete také využít platbu na fakturu. Pro tento způsob nás kontaktujte přes poptávkový formulář:  POPTÁVKA A DOTAZY  

Informace a Všeobecné obchodní podmínky naleznete zde

Po odeslání Registrace a zaplacení Časového členství, má Uživatel možnost využít službu platební brány, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky či na zabezpečenou stránku pro platbu kartou. Po realizaci transakce předá brána informaci o provedení zaplacení Časového členství, které může být spuštěno ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím bankovních účtů společnosti ComGate Payments, a.s.

Citlivé vstupní údaje, které zadává Uživatel do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Odeslání Registrace je zároveň uzavření kupní smlouvy a dává Uživatel Provozovateli Aplikace souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které Uživatel uvede při Registraci, slouží výhradně pro potřebu Provozovatele a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

Nové Zásady zpracování osobních údajů, zde, jsou platné a účinné od 25. 5. 2018 a nahrazují předchozí Ochranu osobních údajů, kterou najdete ve znění: Informace a Všeobecné obchodní podmínky naleznete zde.

Nahoru