Benefit Plus

Jsme partnery Benefit Plus

Užijte si bonusového programu od zaměstnavatele. Nenechte propadnout peníze, které jsou určeny na regeneraci upracovaného těla.

 

 

FLEXIBILNÍ A SYSTEMATICKÁ PÉČE

PRO ZDRAVÉ TĚLO
 

Rozmazlujte své tělo

Zatímco ležíte na lehátku, ruce profesionálního maséra se připravují na hýčkání vašeho těla. Za chvilku zmizí všechny bolestivé bloky, ztuhlé svaly se uvolní a vaše mysl se pomalu přenese od starostí k hluboké relaxaci. Vonný masážní olejíček omamuje vaše smysly a atmosféru podtrhuje už jen plápolající plamen svíčky v rohu. Po pořádném sportovním výkonu si zasloužíte také pořádný odpočinek.

 

Zdravotní cvičení a uvolnění svalů patří k sobě

Dagmar Drastíková ze společnosti Daflex System s.r.o. se postará o to, abyste po kvalitním sportovním výkonu dostali pořádnou dávku relaxace. Nabízí opravdový požitek pro všechny vaše smysly. Kvalitní masáž, zdravotní cvičení, prevence, korekce a zvyšování kondice je souborem kompenzačních metod a technik svalového a psychického uvolnění. Zastavte svůj uspěchaný čas. Vnímejte jen sebe.

 

Předcházejte zdravotním komplikacím pravidelným cvičením

Ráno, odpoledne, večer. Zima, nebo teplo. Na tom nezáleží. Výmluvy zahazujete. Převlékáte se do pohodlného oblečení a jdete se protáhnout. Rozehřejete svaly a už se těšíte na nové výzvy. S parťákem, nebo sami. Nádech nosem, výdech pusou. Překonáváte své limity a vaše tělo i mysl sílí. Spolu s tím přichází i mnoho zdravotních benefitů. Můžete na sebe být pyšní. Pravidelným tréninkem ze sebe dostáváte svoje lepší já dovolujete si být zdravější.

 

Bavte se pohybem

Originální formu pohybu vám ukáží instruktoři ze společnosti Daflex System s.r.o.. Poradí vám cviky na podporu sportování i pro běžný život v práci, doma i venku. Dostanete také tipy, rady, pohybové programy přímo od tvůrce originální pohybové metody Daflex System®. Obrovskou výhodou je, že cvičitele můžete navštívit osobně nebo si cvičení vychutnat zcela online. Rozpohybovat se tak můžete v pohodlí svého obýváku. K pohybové metodě Daflex System® se používá originální pomůcka Daflex. Tento druh pomůcky pomáhá při cvičení na bolesti zad, kloubů, svalů i šlach. Chytré cvičení jen pro vás.

Ideální pomocník na unavené a namáhané tělo.


 

Cvičení s Dášou

Jmenuji se Dagmar Drastíková a jsem pohybový specialista v oblasti zdravotního cvičení, regeneračních programů, masáží a poradce zdravého životního stylu.

Pořádám různé individuální a skupinové pohybové aktivity, které jsou vhodné pro všechny generace.

V čase, kdy nemůžeme společně sportovat, nabízím online živé lekce, které jsou vhodné pro individuální nebo skupinová setkání.

 

Cvičení a poradna online

Živé fitness lekce s profesionální zdravotní cvičitelkou a zároveň poradcem zdravého životního stylu u Vás doma nebo v práci.

Výhodou je, že se mnou jako cvičitelkou můžete osobně hned konzultovat, co potřebujete. Cvik vždy ukážu a vysvětlím, jak pohyb správně provádět, popřípadě navrhnu jiné alternativy cviků. Můžeme spolu cvičit, povídat si a zároveň uvidím, jestli cvičíte správně a mohu Vás opravit.

 

Jak vše funguje?

Z nahrávacího pohybového studia Daflex System® přenášíme živé setkání a vše, co potřebujete je připojení k internetu na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu.

Můžete mě kontaktovat přes SMS na tel. čísle 774 335 622 a já se s Vámi do 2 hodin spojím a telefonicky domluvíme vhodný termín.

SMS je možné posílat každý den od 900 do 1700 hodin. 

Předem vždy najdeme vzájemné internetové propojení a lekce může začít.

 

Jaký typ online spojení používáme nejčastěji?

Program s názvem SKYPE, který je všem dostupný, a díky kterému se můžeme snadno spojit.

Cena za živé online lekce s profesionální zdravotní cvičitelkou a poradcem zdravého životního stylu je 460,- Kč za každých 30 minut.

 

Těším se na setkání s Vámi.

Vaše cvičitelka Dáša

Kontaktní formulář

Napište nám přes kontaktní formulář

Kontaktní tel.: +420 774 335 622

Pro rychlejší komunikaci napište do zprávy Vaše tel. číslo. 

Rádi Vám zavoláme a tak vyřešíme rychleji Vaše dotazy. Pokud se neozveme do 3 dnů, prosím kontaktujte nás znovu.

 

Nahoru