Živé individuální fitness lekce a poradna

Živé individuální fitness lekce a poradna
Živé fitness lekce s profesionální zdravotní cvičitelkou a zároveň poradcem zdravého životního stylu u Vás doma nebo v práci. Výhodou je, že se mnou jako cvičitelkou můžete osobně hned konzultovat, co potřebujete. Cvik vždy ukážu a vysvětlím, jak pohyb správně provádět, popřípadě navrhnu jiné alternativy cviků. Můžeme spolu cvičit, povídat si a zároveň uvidím, jestli cvičíte správně a mohu Vás opravit.

Cvičení s Dášou

Jmenuji se Dagmar Drastíková a jsem pohybový specialista v oblasti zdravotního cvičení, regeneračních programů, masáží a poradce zdravého životního stylu.

Pořádám různé individuální a skupinové pohybové aktivity, které jsou vhodné pro všechny generace.

V čase, kdy nemůžeme společně sportovat, nabízím online živé lekce, které jsou vhodné pro individuální nebo skupinová setkání.

 

Cvičení a poradna online

Živé fitness lekce s profesionální zdravotní cvičitelkou a zároveň poradcem zdravého životního stylu u Vás doma nebo v práci.

Výhodou je, že se mnou jako cvičitelkou můžete osobně hned konzultovat, co potřebujete. Cvik vždy ukážu a vysvětlím, jak pohyb správně provádět, popřípadě navrhnu jiné alternativy cviků. Můžeme spolu cvičit, povídat si a zároveň uvidím, jestli cvičíte správně a mohu Vás opravit.

 

Jak vše funguje?

Z nahrávacího pohybového studia Daflex System® přenášíme živé setkání a vše, co potřebujete je připojení k internetu na Vašem počítači, tabletu nebo chytrém telefonu.

Můžete mě kontaktovat přes SMS na tel. čísle 774 335 622 a já se s Vámi do 2 hodin spojím a telefonicky domluvíme vhodný termín.

SMS je možné posílat každý den od 900 do 1700 hodin. 

Předem vždy najdeme vzájemné internetové propojení a lekce může začít.

 

Jaký typ online spojení používáme nejčastěji?

Program s názvem SKYPE, který je všem dostupný, a díky kterému se můžeme snadno spojit.

Cena za živé online lekce s profesionální zdravotní cvičitelkou a poradcem zdravého životního stylu je 460,- Kč za každých 30 minut.

 

Těším se na setkání s Vámi.

                                                                                                   Vaše cvičitelka Dáša

Kontaktní formulář

Napište nám přes kontaktní formulář

Kontaktní tel.: +420 774 335 622

Pro rychlejší komunikaci napište do zprávy Vaše tel. číslo. 

Rádi Vám zavoláme a tak vyřešíme rychleji Vaše dotazy. Pokud se neozveme do 3 dnů, prosím kontaktujte nás znovu.

 

Nahoru