Benefit Plus

Jsme partnery Benefit Plus

Užijte si našich služeb v oblasti regeneračních a pohybových programů.

Benefit Plus - Pohybové programy

Rozmazlujte své tělo

Zatímco ležíte na lehátku, ruce profesionálního maséra se připravují na hýčkání vašeho těla. Za chvilku zmizí všechny bolestivé bloky, ztuhlé svaly se uvolní a vaše mysl se pomalu přenese od starostí k hluboké relaxaci. Vonný masážní olejíček omamuje vaše smysly a atmosféru podtrhuje už jen plápolající plamen svíčky v rohu. Po pořádném sportovním výkonu si zasloužíte také pořádný odpočinek.

Zdravotní cvičení a uvolnění svalů patří k sobě

Dagmar Drastíková ze společnosti Daflex System s.r.o. se postará o to, abyste po kvalitním sportovním výkonu dostali pořádnou dávku relaxace. Nabízí opravdový požitek pro všechny vaše smysly. Kvalitní masáž, zdravotní cvičení, prevence, korekce a zvyšování kondice je souborem kompenzačních metod a technik svalového a psychického uvolnění. Zastavte svůj uspěchaný čas. Vnímejte jen sebe.

Předcházejte zdravotním komplikacím pravidelným cvičením

Ráno, odpoledne, večer. Zima, nebo teplo. Na tom nezáleží. Výmluvy zahazujete. Převlékáte se do pohodlného oblečení a jdete se protáhnout. Rozehřejete svaly a už se těšíte na nové výzvy. S parťákem, nebo sami. Nádech nosem, výdech pusou. Překonáváte své limity a vaše tělo i mysl sílí. Spolu s tím přichází i mnoho zdravotních benefitů. Můžete na sebe být pyšní. Pravidelným tréninkem ze sebe dostáváte svoje lepší já dovolujete si být zdravější.

Bavte se pohybem

Originální formu pohybu vám ukáží instruktoři ze společnosti Daflex System s.r.o.. Poradí vám cviky na podporu sportování i pro běžný život v práci, doma i venku. Dostanete také tipy, rady, pohybové programy přímo od tvůrce originální pohybové metody Daflex System®. Obrovskou výhodou je, že cvičitele můžete navštívit osobně nebo si cvičení vychutnat zcela online. Rozpohybovat se tak můžete v pohodlí svého obýváku. K pohybové metodě Daflex System® se používá originální pomůcka Daflex. Tento druh pomůcky pomáhá při cvičení na bolesti zad, kloubů, svalů i šlach. Chytré cvičení jen pro vás.

Ideální pomocník na unavené a namáhané tělo.

Kontaktní formulář

Vždy máme radost, že nám napíšete.

Máte-li jakýkoli dotaz, snažíme se rychle odpovědět.

Pro rychlejší komunikaci můžete zavolat nebo poslat SMS na tel.: +420 774 335 622

Pokud to nevadí, uveďte z jakého jste města a váš telefonní kontakt ve zprávě a zavoláme vám zpět.

 

 

Nahoru