Ceník

Tvůj výběr, jak zlepšit zdraví a pohybové schopnosti celého těla. První krok je Registrace. Po potvrzení Registrace přes e-mail, vyber z Ceníku Časové členství, které Ti vyhovuje. Placené Videolekce, jsou plné inspirace a motivace ke cvičení doprovázené kvalitní hudbou. Krok za krokem je výuková oblast s mluveným slovem, kde pochopíš, jak s pomůckou Daflex cvičit. Ceník Časového členství je nastaven na jednorázové platby. Po zaplacení se v ceníku objeví informace: "Výborně, máte zakoupeno členství, zbývá ještě: ....... " (počet dní). Tímto máte vlastní platby pod kontrolou. Po uplynutí vybraných dnů, musíš sám/a prodloužit délku Časového členství, aby placené Videolekce byly znovu spuštěné. Pokud Ti nevyhovuje Platební brána nebo Platba kartou, napiš nám a tuto situaci vyřešíme dle možností platby na fakturu, složenku nebo hotově. Tým Daflex System všem přeje hezké zážitky s cvičením, které chystáme dle zpětné vazby od vás. Jsme rádi, že jste s námi.
Registrace
Registrace je důležitá. Bez REGISTRACE máš omezenou možnost komunikace s "Daflexáky". A to je škoda. Abys mohl/a vybrat placené VIDEOLEKCE, musí proběhnout Tvoje potvrzená REGISTRACE, kterou dokončíš přes aktivační odkaz ve Tvém e-mailu.
zdarma
7 dní ve studiu
168 hodin vstupu do všech VIDEOLEKCÍ. Nemusíš hned cvičit. Dívej se na pohybové filmy, poslouchej kvalitní hudbu, která podporuje pohybová centra v mozku. Všechny pohybové programy máš plně k dispozici podle vlastní volby. Cvič podle videí, kdy chceš. Zaplatíš jen 17,- Kč na den. Levnějšího cvičitele Daflex System® nemáme.
120Kč
30 dní ve studiu
SUPER TIP ! 720 hodin na jednu REGISTRACI. Volný přístup do všech VIDEOLEKCÍ. Dívej se na originální pohybové filmy, které NEJSOU volně dostupné. Cvič a užívej si pohyb s opravdu nejlevnějším kvalitním cvičitelem na Daflex System®. Buď připojen doma, venku nebo v práci. Poskládej si vlastní cvičební lekce do složky "Můj výběr". Zaplatíš jen 12,- Kč na den. A to je super.
360Kč
Registrovat

Platby jsou zajišťovány pomocí platební brány nebo online platební karty.

Informace a Všeobecné obchodní podmínky naleznete zde

Po odeslání Registrace a zaplacení Časového členství, má Uživatel možnost využít službu platební brány, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky či na zabezpečenou stránku pro platbu kartou. Po realizaci transakce předá brána informaci o provedení zaplacení Časového členství, které může být spuštěno ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím bankovních účtů společnosti ComGate Payments, a.s.

Citlivé vstupní údaje, které zadává Uživatel do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Odeslání Registrace je zároveň uzavření kupní smlouvy a dává Uživatel Provozovateli Aplikace souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které Uživatel uvede při Registraci, slouží výhradně pro potřebu Provozovatele a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

Nové Zásady zpracování osobních údajů, zde, jsou platné a účinné od 25. 5. 2018 a nahrazují předchozí Ochranu osobních údajů, kterou najdete ve znění: Informace a Všeobecné obchodní podmínky naleznete zde.

Nahoru