Ceník

Ceník Časového členství. Tvůj první krok v Internetovém Pohybovém Studiu Daflex System je Registrace. Po Registraci si vyber Časové členství, které Ti vyhovuje. IPS DS je plné inspirace a motivace ke cvičení bez nutnosti trenéra a tělocvičny. Kombinace cvičení fitness s aerobními aktivitami a s pomůckou Daflex, je cesta jak být v pohodě a fit.
Registrace
Registrace zdarma. Bez REGISTRACE máš omezenou možnost komunikace s "Daflexáky". A to je škoda.
zdarma
7 dní ve studiu
7 x 24 hodin máš volného vstupu do všech VIDEOLEKCÍ. Cvič kdy chceš! Všechny pohybové programy máš plně k dispozici podle vlastní volby. Zaplatíš jen 17,- Kč na den. A to je lákavé.
120Kč
30 dnů ve studiu
SUPER TIP ! 30 x 24 hodin jen pro Tebe. Máš volný přístup do všech VIDEOLEKCÍ. Cvič a buď připojen doma, venku nebo v práci. Zaplatíš jen 12,- Kč na den. A to je super.
360Kč
Registrovat

Platby jsou zajišťovány pomocí platební brány nebo online platební karty.

Informace a Všeobecné obchodní podmínky naleznete zde.

Po odeslání Registrace a zaplacení Časového členství, má Uživatel možnost využít službu platební brány, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky či na zabezpečenou stránku pro platbu kartou. Po realizaci transakce předá brána informaci o provedení zaplacení Časového členství, které může být spuštěno ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím bankovních účtů společnosti ComGate Payments, a.s.

Citlivé vstupní údaje, které zadává Uživatel do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Odeslání Registrace je zároveň uzavření kupní smlouvy a dává Uživatel Provozovateli Aplikace souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které Uživatel uvede při Registraci, slouží výhradně pro potřebu Provozovatele a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

Nahoru